Сертифікати  

   
Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта».
   

21 вересня 2022 року відповідно до вимог статті 39 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення у надзвичайних ситуаціях діям у надзвичайних ситуаціях» від 23.10.2013 р. №819 «Про затвердження Порядку здійснення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з цивільного захисту» і наказу ректора НПУ імені М.П. Драгоманова за № 215 від 07 вересня 2022 року, викладачі кафедри Загально-технічних дисциплін та охорони праці завершили навчання в Навчально-консультаційному пункті Державної служби України з надзвичайних ситуацій міста Києва за програмою «Надання першої долікарської допомоги».

 

 В ході навчання розглянуті основоположні законодавчі та нормативно-правові документи, що регламентують роботу медичних формувань, санітарних постів та дружин. Під час практичних занять учасники занять ознайомилися з посадовими інструкціями керівників медичних формувань, алгоритмами організації роботи цих формувань, матеріально-технічною базою, яка застосовується в умовах надзвичайного стану.

Під час занять розглянуто та набуто навичок застосовування методів аналізу небезпечної обстановки, визначення пріоритетності надання потерпілим допомоги від вражаючих факторів.

Тестове опитування, яке було проведено по завершенні навчання, підтвердило високий рівень отриманих знань.

В ході навчання було встановлено доброзичлива взаємодія, яка переросла у наміри подальшої співпраці на освітній ниві.

Фотозвіт про навчання

 

   

Вони творили історію кафедри

Вони творили історію кафедри

Степенко Василь Петрович

Степенко
Василь
Петрович

(1910-1980)

Касперський Анатолій Володимирович

Касперський
Анатолій
Володимирович

(1941-2020)

Зікій Григорій Савелійович

Зкій
Григорій
Савелійович

(1952-2020)

   
   
© NPUROUNDER