Новини факультету

Технологічна освіта, про факультет, освітні послуги та ресурси, студентство.
  1. Chernova 24

Вітаємо декана Факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри Тетяну ЧЕРНОВУ з почесно відзнакою «ДРАГОМАНІВСЬКА РОДИНА »!

Зичимо успіху і натхнення на професійні досягнення задля нашої Перемоги!

2. 27 червня 2024 року завершила роботу IV Всеукраїнська науково-практична конференція пам’яті академіка Академії наук вищої освіти, професора Анатолія Володимировича Касперського «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ, ПРИКЛАДНИХ, ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ТА БЕЗПЕКОВИХ НАУК».

В роботі конференції прийняли участь доповідачі з 29 науково-освітніх установ України з Києва, Харкова, Дніпра, Херсону, Запоріжжя, Чернігова, Черкас, Житомира та Глухова. Дo обговорення представлено 60 доповідей науково-технологічного, соціального, екологічного, безпекового та освітнього спрямування.

За результатами роботи конференції готується електронний збірник матеріалів конференції та сертифікати учасників, які будуть представлені на сторінці конференції.