Наука та інновації  

   

Сертифікати  

   
Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта».
   

Student olimpУ квітні 2023 кафедрою інженерії та технологій виробництва факультету технологій та дизайну Українського державного університету імені Михайла Драгоманова проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з безпекових дисциплін: «Безпека життєдіяльності», «Охорона праці», «Цивільна безпека».

В олімпіаді брали участь студенти факультетів та навчально-наукових інститутів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Комплексні завдання включали три блоки: І - 50 предметних тестів; ІІ – вирішення кросвордів; ІІІ- розрахункові та ситуативні задачі, практичні завдання щодо безпекових та парамедичних дій за умов надзвичайних ситуацій різного генезу та масштабу.

Визначення завдань та оцінку результатів інтелектуального змагання проводило журі у складі: звідувача кафедри, професор Шевченко В.В. (голова), члени журі: професор ШмалєйС.В., ст.викл. БакінС.О, доцент Немченко Ю.В. Жюрі запропонувала визнати переможців, які посіли І-ІІІ місця, та рекомендує до нагородження Дипломом І ступеню у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2023 навчального року з навчальних дисциплін:

 • «Безпека життєдіяльності» - Ячну Софію Володимирівну, 2с. факультет спеціальної та інклюзивної освіти;

 • «Охорона праці» - Шелест Ігоря Володимировича, 11оп ОП , факультет технологій та дизайну;

 • спеціальності «Цивільна безпека» - Дідик Валентину Вікторівну, 11Оп ПО, факультет технологій та дизайну.

Бажаємо талановитим студентам натхнення та подальших інтелектуальних досягнень!

 

 

 

студентський науковий гурток


"Проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні та світі"


Науковий керівник: к.пед.н., доцент кафедри інженерії та виробничих технологій Щербак Людмила Валеріївна


Учасники гуртка:

Карунка І.- студентка академічної групи 11ПО
Білоножко Анастасія Павлівна - студентка академічної групи 41ПО
Чакир Олена Романівна - студентка академічної групи 41ПО
Кепіч Андрій Іванович - студент академічної групи 31ПО
Танащук Інна Володимирівна - студентка академічної групи 31ПО
Шеремета Анастасія Сергіївна - студентка академічної групи 31ПО

Здобутки студентів:

*Чакир О. Вплив COVID-19 на розвиток туризму в Україні та світу Публікація, виступ на Всукраїнській конференції: «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи» Маріуполь, вересень 2020, наданий сертифікат
* Кепіч А. Гірський рельєф як передумова розвитку екстремального туризму на Закарпатті Публікація, участь у Міжнародній конференції «Сучасні тенденції розвитку освіти і науки: проблеми та перспективи»: зібрник наукових праць, м. Львів, березень 2021 р , наданий сертифікат
* Шеремета А. Перспективи розвитку водних видів туризму в Україні Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.
* Танащук І. Етнокультурний потенціал Київської області Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.
* Кепіч А. Гірський туризм на Закарпатті Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.
* Кепіч А. Використання кластерів у сільському зеленому туризмі Публікація, участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії, 2022р.

* Чакир О. Туристично-рекреаційний потенціал Одеської області та перспективи його використання Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, квітень 2023 р.

* Здробилко О. Туристично-рекреаційний потенціал Волинської області та перспективи його використання Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, квітень 2023 р. 

* Білоножко А. Туристично-рекреаційний потенціал м. Києва та перспективи його використання Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, квітень 2023 р.


 студентський науковий гурток

"Інноваційні ресторанні технології: педагогічне впровадження"

 

Науковий керівник: к.техр.н., доцент, професор кафедри інженерії та виробничих технологій Зубар Надія Миколаївна

 

Учасники гуртка:

 1. Буркот Тетяна Василівна – студентка академічної групи 46 ПОхт
 2. Обухов Павло Олегович  ‒ студентка академічної групи 11мТОтгр
 3. Скібчик Юрій Віталійович ‒ студентка академічної групи 11мТОтгр
 4. Закідишева Любов Андріївна - студентка академічної групи 36 ПОхт

Здобутки студентів

 • Закідишева Любов Андріївна Розроблення раціонів імунного харчування Тези, виступ на Міжнародній науково-практичній конференції “Актуальні проблеми науки, освіти і суспільства: досвід та перспективи” Дрогобич, 22 лютого 2023 р.

 • Буркот Тетяна Василівна Особливості інновацій в готельному бізнесі Тези, виступ на студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, квітень 2023 р.

 • Обухов Павло Олегович Маркетингові інновації у просуванні готельної послуги  Тези, виступ на студентській конференції «Освіта і наука» УДУ імені Михайла Драгоманова, м. Київ, квітень 2023 р. та  XХVIII Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів, викладачів «Перспективи та інновації студентських наукових досліджень і освітніх систем в умовах воєнного стану». КМУ, 25-26 квітня, 2023.

 • Скібчик Юрій Віталійович  Потенційні можливості та умови впровадження стратегії логістики в діяльність закладів ресторанного господарства Тези, виступ на студентській конференції «Освіта і наука» УДУ імені Михайла Драгоманова, м. Київ, квітень 2023 р. та  XХVIII Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів, викладачів «Перспективи та інновації студентських наукових досліджень і освітніх систем в умовах воєнного стану». КМУ, 25-26 квітня, 2023.


 студентський науковий гурток


"Інновації в проектуванні одягу"


Науковий керівник: к.пед.н., доцент кафедри інженерії та виробничих технологій Косяк Інна Василівна


Учасники гуртка:

 • Дуднік Дар’я Сергіївна - студентка академічної групи 45ПО
 • Петросюк Анна Ігорівна - студентка академічної групи 41ПО
 • Негоденко Юлія Миколаївна - студентка академічної групи 21ПО
 • Степаненко Анастасія Олександрівна - студентка академічної групи 21ПО


Здобутки студентів

 • Негоденко Юлія Миколаївна Чинники впливу індустрії моди на стан екології планети Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.
 • Степаненко Анастасія Олександрівна Концептуалізм у сучасній моді: теорія і практика проектування Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.
 • Дуднік Дар’я Сергіївна Розумна мода: як технології змінюють одяг? Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.
 • Петросюк Анна Ігорівна Етностиль та національна атрибутика в одязі обслуговуючого персоналу закладу громадського харчування Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.

 

студентський науковий гурток


"Інновації у матеріальному виробництві та сфері обслуговування"


Науковий керівник: к.пед.н., старший викладач кафедри інженерії та виробничих технологій Шевченко Анна Ігорівна

 

Учасники гуртка:

Цвіт Олена - студентка академічної групи 45ПОдиз
Дудник Дарина - студентка академічної групи 45ПОдиз
Негоденко Юлія - студентка академічної групи 25ПОдиз

Здобутки студентів

Дудник Д.Використання програми «Ikea Home Planner» в демонструванні сучасних дизайн-проектів Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.
Негоденко Ю.Еко-тренд – дерев’яні меблі. Особливості художнього проектування Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.
Цвіт О.Лідируючі позиції серед сучасних фасадів для меблів Тези, виступ у щорічній студентській конференції «Освіта і наука» НПУ ім. М.П. Драгоманова м. Київ, травень 2021 р.


 студентський науковий гурток


"Організаційно-методичні принципи забезпечення якості продукції та послуг у готельно-ресторанному господарстві"


Науковий керівник: доктор філософії за спеціальністю 015 Професійна освіта, старший викладач кафедри інженерії та технологій виробництва Іщенко Світлана Михайлівна


Учасники гуртка:

  • Костерін Дмитро – 11мТОтгр
  • Година Світлана – 11мТОтгр
  • Зіневич Євген - 11мТОтгр
  • Сорокін Ілля -16 ПО хт
  • Курінний Анатолій – 46 ПОхт


Здобутки студентів

  1. Костерін Дмитро Магістр спеціальності 015 Професійна освіта. Туризм. Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. ІІ Міжнародний науковий форум «Адаптивні процеси в освіті» 7-8 лютого 2023 року Тема: Засоби телекомунікацій при вивченні іміджбілдінговох  технологій в туристичній галузі.
  2. Година Світлана Олександрівна Магістр спеціальності 015 Професійна освіта. Туризм. Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Тема: Медійна та інформаційна грамотність як чинники успішної професійної підготовки майбутніх фахівців ресторанної справи ІІ Міжнародний науковий форум «Адаптивні процеси в освіті» 7-8 лютого 2023 року
  3.  Зіневич Євген Магістр спеціальності 015 Професійна освіта. Шляхи підвищення ефективності підготовки фахівців готельно-ресторанної справи у закладах вищої освіти  України в умовах дистанційного навчання ІІ Міжнародний науковий форум «Адаптивні процеси в освіті» 7-8 лютого 2023 року
  4. Сорокін Ілля Костянтинович – студент 1 курсу спеціальності 015 Професійна освіта. Харчові технології та інжиніринг харчових виробництв, голова профспілки студентів Факультету технологій та дизайну. Міжнародний форум «Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу» Київ, 16 лютого 2023 року.
  5. Курінний Анатолій. Мотиваційний аспект в організації освітньої діяльності студентів. Звітно-наукова конференція студентів та аспірантів Факультету технологій та дизайну Українського державного університету імені Михайла Драгоманова «ОСВІТА І НАУКА - 2023»

Logo Technologyстудентський науковий гурток

"Проблеми фізико-математичної та гуманітарної освіти"

 

Проблемна група: Освітні, інформаційні, виробничі, енергетичні та безпекові технології 

 

Науковий керівник: Немченко Юрій Владиславович к.пел н., доцент 

Учасники гуртка:

 1. Кузьмич В.В. 44 ПОоп
 2. Максименко К.М. 44 ПОоп
 3. Шелест І.В. 1ПОм
 4. Дідик В.В. 1ПОм
 5. Скуратович Р.О. 1 СОТ
 6. Романець А.І. 1 СОТ
 7. Главацька С.В. 1 СОТ

Здобутки студентів

Кузьмич Валерія Валеріївна ГЛОБАЛЬНІ ТА РЕГІОНАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ Актуальні проблеми та перспективи розвитку фундаментальних, прикладних, загальнотехнічних та безпекових наук: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, Київ, 29 червня 2022 р. – Київ: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2022. – 124 с.

Троцький Ярослав Олександрович НЕБЕЗПЕКА ПРИ РОБОТІ З ДИСПЛЕЯМИ РІЗНИХ ТИПІВ Актуальні проблеми та перспективи розвитку фундаментальних, прикладних, загальнотехнічних та безпекових наук: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, Київ, 29 червня 2022 р. – Київ: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2022. – 124 с.

Закідишева Любов Андріївна САНІТАРНО-ЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ: КАРАНТИН Актуальні проблеми та перспективи розвитку фундаментальних, прикладних, загальнотехнічних та безпекових наук: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, Київ, 29 червня 2022 р. – Київ: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2022. – 124 с.

Поночовний Петро Михайлович ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА СЬОГОДНІ Актуальні проблеми та перспективи розвитку фундаментальних, прикладних, загальнотехнічних та безпекових наук: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, Київ, 29 червня 2022 р. – Київ: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2022. – 124 с.

Храченко Наталія студентка 2 курсу Інженерно-педагогічного факультету МАШИНОЗНАВСТВО В УМОВАХ ПОСТІНДУСТРІАЛЬНОГО СУСПІЛЬСТВА Альманах #13: збірник наукових праць студентів і викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. Д.Е. Кільдерова. – Київ: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2021. – 64 с.

Сергійко Д. М., студентка 1МСО фізико-математичного факультету РАДІАЦІЙНА БЕЗПЕКА: АКТУАЛЬНІСТЬ ПИТАННЯ, ВИКОРИСТАН-НЯ АТОМНОЇ ЕНЕРГІЇ У СУЧАСНОМУ СВІТІ Альманах #13: збірник наукових праць студентів і викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. Д.Е. Кільдерова. – Київ: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2021. – 64 с.

Васюхіна Дар’я Сергіївна студентка 2-го курсу бакалавратури, факультет спеціальної та інклюзивної освіти НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ У КАРПАТСЬКОМУ РЕГІОНІ: СЕЛІ Альманах #13: збірник наукових праць студентів і викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. Д.Е. Кільдерова. – Київ: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2021. – 64 с.

Андрійчук Р. В. ОСНОВИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ В РЕАЛІЯХ НАШОГО ЧАСУ Альманах: збірник наукових праць студентів і  викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. А.В. Касперського. – Київ: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2020. – 106 с.

Баховець О.І. ПРОБЛЕМИ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГЕТИКИ Альманах: збірник наукових праць студентів і  викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. А.В. Касперського. – Київ: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2020. – 106 с.

Сонгрова Олена Вікторівна ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ Альманах: збірник наукових праць студентів і  викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. А.В. Касперського. – Київ: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2020. – 106 с.

Чигур Т.І. НЕБЕЗПЕКА ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ Альманах: збірник наукових праць студентів і  викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. А.В. Касперського. – Київ: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2020. – 106 с.

Вільхова Н. С., студентка 4 курсу факультету Інклюзивної освіти ЗАСТОСУВАННЯ РИЗИК ОРІЄНТОВАНОГО ПІДХОДУ ДЛЯ ПОБУДОВИ ІМОВІРНІСНИХ СТРУКТУРНО-ЛОГІЧНИХ МОДЕЛЕЙ ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТКУ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Альманах: збірник наукових праць студентів і  викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. А.В. Касперського. – Київ: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2019. – 52 с.

Халахан Юлія, студентка Інженерно-педагогічного факультету СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ Альманах: збірник наукових праць студентів і  викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. А.В. Касперського. – Київ: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2019. – 52 с.

Шипкова Дарія, студентка 4 курсу факультет інклюзивної освіти НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ: ПРИРОДНІ, ТЕХНОГЕННІ ТА СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ ЗАГРОЗИИ Альманах: збірник наукових праць студентів і  викладачів Інженерно-педагогічного факультету / за заг. ред. А.В. Касперського. – Київ: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2019. – 52 с. 

 

   
© NPUROUNDER