- Деталі
- Автор: moderator
- Категорія: Відкриті освітні ресурси
- Перегляди: 1110
Розробники штучного інтелекту з Массачусетського технологічного інституту та Гарвардського університету розробили алгоритм, з яким нейромережа повідомляє не лише результат, а і його правдивість. Виявилося, що вона може сумніватися при аналізі малознайомих зображень, але досить впевнено повідомляє про їхню фальсифікацію. Своє дослідження вчені представлять на конференції з машинного навчання NeurIPS, на сайті якої можна ознайомитися з роботою.
Навіщо нейромережі зізнаватися у своїй невпевненості?
Детальніше: Вчені навчили нейронну мережу попереджати про неточні рішення
- Деталі
- Автор: moderator
- Категорія: Відкриті освітні ресурси
- Перегляди: 1354
12 березня 2018 року Міжнародна організація зі стандартизації – International Organization for Standardization (ISO) опублікувала міжнародний стандарт ISO 45001:2018 Occupational health and safety management systems – Requirements with guidance for use. Системи управління професійною безпекою та здоров’ям. Вимоги та настанови до застосування.
ІSО 45001 — це новий міжнародний стандарт у сфері професійної безпеки та здоров’я (OH&S), який має на меті впровадження системи профілактики нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань, інцидентів тощо, збереження життя і здоров’я працівників, скорочення витрат на сплату штрафів, виконання приписів наглядових органів в галузі охорони праці, ведення бізнесу більш ефективним шляхом зниження невиробничих втрат (на ліквідацію наслідків аварій та інцидентів, сплату штрафів та реалізацію приписів), покращення іміджу компанії як соціально орієнтованої і т. ін.
Стандарт призначений для впровадження організаціями будь-якого розміру та сфери діяльності. Усі його вимоги добре інтегруються з процесами управління організацією.
Ознайомитися із текстом стандарту можна на офіційному сайті Міжнародної організації зі стандартизації англійською, французькою та іспанською мовами.
Докладно про очікувані зміни в управлінні професійною безпекою та здоров’ям, читайте у статті «ISO 45001. Очікувані зміни в управлінні професійною безпекою та здоров’ям» журналу «Охорона праці і пожежна безпека» № 2, 2018.
Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека»
- Деталі
- Автор: moderator
- Категорія: Відкриті освітні ресурси
- Перегляди: 1123
Перед сучасними учителями інколи постають складні психологічні проблеми у спілкуванні зі своїми вихованцями. І психологи не завжди приходять на допомогу. Досить корисним у таких моментах можуть стати знання мультимедійного навчального курсу розробленого за сприяння міжнародної організації UNICEF.
Онлайн-курс з методики розвитку соціальних навичок у дітей і підлітків «Вчимося жити разом» призначено насамперед для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, які викладають предмет «Основи здоров’я» у 1-9 класах та/або проводять виховні години у 10-11 класах в рамках чинних стандартів для початкової, основної та старшої школи.
Курс буде корисним для всіх бажаючих підвищити свій рівень компетентності з методики розвитку соціальних навичок у дітей і підлітків віком від 6 до 17 років.
Перейти на сторінку онлайн-курсу.
- Деталі
- Автор: moderator
- Категорія: Відкриті освітні ресурси
- Перегляди: 1139
Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні, який Prometheus засновано 2014 року.
Місія проекту – зібрати та забезпечити доступність для всіх до найкращих курсів від провідних викладачів, університетів та організацій світу . Проект невпинно розвивається та зростає, збільшує кількість доступних курсів та впроваджуються новітні навчальні методи. Разом із провідними закладами вищої освіти автори проекту впроваджують технологію змішаного навчання та сприяють розвитку нашої держави! Перегляньте найкращі курси! Ще не долучились до платформи? Зареєструйтесь зараз та змінюйте своє життя вже сьогодні!
- Деталі
- Автор: moderator
- Категорія: Відкриті освітні ресурси
- Перегляди: 1188
В рамках интесива вы познакомитесь с устройством нейросетей, начиная с простых архитектур и заканчивая так называемым глубоким обучением — сетями, в которых десятки и сотни слоев. Мы рассмотрим сверточные сети, применяемые для распознавания изображений, и рекуррентные сети для анализа последовательностей. Причем вы сможете вместе с нами обучить нейронную сеть для решения нетривиальных задач — от распознавания рукописных цифр до узнавания котиков на фотографиях.
Детальніше: Практическое введение в нейронные сети и глубокое обучение