Сертифікати  

   
Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта».
   

6 грудня 2021 року відбувся науково-популярний семінар «Інженерні системи життєзабезпечення», організований викладачами кафедри Загальнотехнічних дисциплін та охорони праці, в якому взяли участь викладачі кафедри, студенти перших курсів та старшокласники Фастівського, Бородянського та Обухівського районів.

   Упродовж зустрічі студенти розповіли про результати власних досліджень, проведених в рамках освітньої програми «Охорона праці». Доповідачі проаналізували традиційні, новітні та перспективні технології життєзабезпечення, які формують комфортні умови життєвого середовища, розкрили головні характеристики та переваги, що стимулюють користувачів вкладати кошти у модернізацію існуючих систем.

     Під час зустрічі, студенти та викладачі проінформували учасників семінару про напрямки підготовки фахівців в університеті, факультеті та на кафедрі. Під час відповідей на запитання, розкрито зміст освітньої програми, терміни, форми і вартість навчання та потенційні напрямки працевлаштування випускників за спеціальністю «015 Професійна освіта. Охорона праці».

   Кращі презентаційні матеріали планується розмістити у відкритому доступі в мережі Інтернет.

bicycle1Велосипед у більшості людей асоціюється з ланцюговим приводом від педалей на колесо. Але прогрес не стоїть на місці, і з'являються нові варіанти трансмісії велосипеда.
Розглянемо перспективні альтернативи ланцюговому приводу велосипеда.

Читати повністю (рос.)

Пізнай себе !

inginir   Тест призначений для оцінки технічного мислення людини та вміння читати креслення, розбиратися в схемах технічних пристроїв і їх роботі, вирішувати найпростіші фізико-технічні завдання. В тесті пропонується дати відповідь на 70 запитань, які супроводжуються технічними малюнками. Ваше завдання полягає в тому, щоб одну правильну відповідь.
   На всю роботу над тестом відводиться 25 хв. Розвиненість технічного мислення оцінюється за кількістю правильно вирішених за цей час завдань.

KEY GO

    Аналіз результатів тестування та рекомендації фахівців можна отримати після заповнення форми учасника тестування.

Reyestr

 

safetyPersonDate28 січня 2021 року виповнюється 40 років з моменту відкриття для підписання Конвенції Ради Європи «Про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних», яка заклала підвалини правового регулювання сфери захисту персональних даних на міжнародному рівні.

Саме у цей день у країнах Європи починаючи з 2007 року відповідно до рішення Комітету міністрів Ради Європи відзначається Міжнародний день захисту персональних даних (Data Protection Day).

День було встановлено для того, щоб користувачі мережі не забували про дотримання правил поведінки в інтернеті, які допомагають убезпечити їх віртуальне і реальне життя.

Докладніше

Кафедра Загально-технічних дисциплін та охорони праці Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує молодь та освітян долучитися до фотоконкурсу:  «Мої зимові гості».

ptach    З приходом зими птахи потребують неабиякої допомоги. За результатами досліджень, дев’ять з десяти синиць взимку помирають від голоду. Одна годівничка може врятувати до 50-ти птахів. Пропонуємо вам долучитися до рятівників. 
     Що їдять пташки ?
Перед тим, як робити годівничку, необхідно розуміти, чим годувати птахів. Наприклад, горобці полюбляють несмажене соняшникове насіння, чижі – крихти хліба, сойки – біле насіння гарбуза, костогризи – плоди горобини і калини, щиглики – несолені чищені горіхи. Серед традиційних кормів, які підійдуть всім птахам: крихти хліба, насіння та несолене сало.

Дочірні категорії

   
© NPUROUNDER