Студенти та викладачі кафедри Інженерії та технологій виробництва Факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова в рамках угоди про співпрацю відвідали Київський БКК.

Під час екскурсії учасники побачили процес народження улюблених солодощів: від моменту виготовлення сировини до фінального продукту на полицях магазинів. Було захопливо спостерігати за процесом виробництва та дізнаватися багато цікавого про секрети створення шедеврів кондитерського мистецтва.

Взяли участь у захоплюючому майстер-класі з декорування тортів! А наприкінці була дегустація новинок, ще й кожен отримав солодкий подарунок !

Ми отримали не лише заряд позитивних емоцій, а й безцінний досвід та знання, які нам надзвичайно корисні.

Дякуємо Київському БКК за таку чудову можливість!