Навчально-наукова лабораторія

«Готельно-ресторанної справи та харчових технологій»

Навчально - наукова лабораторія готельно - ресторанної справи та харчових технологій є структурним навчально - науковим підрозділом кафедри Інженерії та технологій виробництва факультету Технологій та дизайну Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Метою діяльності Лабораторії є:

• сприяння підвищенню якості підготовки фахівців передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти у сфері готельно-ресторанної справи та харчових технологій;
  • – проведення наукових досліджень з актуальних питань у готельно-ресторанному господарстві та харчовій галузі та впровадження їх у освітній процес в закладах професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти;
  • – розроблення дидактичних, науково - методичних матеріалів відповідно до актуальних та перспективних напрямків навчальних та наукових робіт студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів Університету.

hotel

hotel01