Новини факультету

Технологічна освіта, про факультет, освітні послуги та ресурси, студентство.
  1. Dey vishivanka 24

Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу. Українська вишиванка з'явилася багато століть тому, а кількість різних візерунків та технік шиття порахувати неможливо. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням вбираючись у яскраві сорочки.

День вишиванки 2024 року пройде за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.

2. CHNCZ

В Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) вперше відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану», який проводився за декількома профільними напрямами : «Пожежна безпека», «Цивільна безпека (Цивільний захист)», «Техногенно-екологічна безпека», «Стійкість будівель та споруд», «Екстремальна та кризова психологія», «Хімічні технології, радіаційний та біологічний захист, нові речовини та матеріали», «Публічне управління та адміністрування».

У секції «Екстремальна та кризова психологія»виборола студента 4 курсу факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я САМОКИШ Валентина Іванівна. Тема дослідження «Психологічні характеристики студентів-волонтерів в умовах воєнного стану».

Науковий керівник - Шмалєй Світлана Вікторівна, д.п.н. професор кафедри інженерії та технологій виробництва факультету інженерії та дизайну відзначена Подякою Оргкомітету зa підготовку переможця конкурсу.